Fő tartalom

Fő tartalom

Telefonos operátor

A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplője az innovatív, közösségi értékeket támogató
Generali Biztosító Zrt. dinamikusan fejlődő tagvállalata, a Genertel Biztosító Zrt. Ügyfélszolgálati és értékesítési Call Center csapata telefonos operátor munkatársakat keres.
  • Motivál, ha a kiemelkedő teljesítményed kimagasló fizetéssel jutalmazzák?
  • Fontos számodra a megbízható munkahely?
  • Szeretnél fejlődni, sikereket elérni és karriert építeni?
  • Lényeges, hogy megfelelő és folyamatos segítséget kapjál a munkádban?
Ha IGEN, akkor JELENTKEZZ HOZZÁNK! Vállaltunk sikeressége kollégáink szakmai felkészültségén alapul, ezért a fenti lehetőségeken túl folyamatos szakmai, konfliktus-kezelési és értékesítési képzésekkel támogatjuk munkatársainkat!

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Betelefonáló, már meglévő vagy leendő ügyfeleink, biztosítási termékeinkkel, szolgáltatásainkkal kapcsolatos kérdéseinek teljes körű megválaszolása.
  • Bejövő és kimenő irányban indított hívásokban termékeink és szolgáltatásaink értékesítése.
  • A különböző munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK CSATLAKOZNI?
  • Valóban versenyképes jövedelemre tehetsz szert, mert:
  • 100%-ban bejelentett, alkalmazotti jogviszonyhoz tartozó fix béreden felül
  • munkaminőségi bónuszjutalékban részesülhetsz, amely a keretösszeg 125%-áig kifizethető, illetve
  • értékesítési jutalékban részesülsz – amelynek nincs felső határa!
  • Teljesen díjmentes kezdő oktatásban részesülsz és már az oktatás ideje alatt is 100%-ban bejelentett alkalmazotti jogviszonyt kínálunk számodra.
  • Folyamatos, ingyenes magas színvonalú képzéseknek és a Rád szabott, személyes visszajelzéseknek köszönhetően hosszútávon is használható ismeretekre és tudásra teszel szert.
  • A 6 órás munkavégzés mellett, még marad időd magadra, a családodra illetve a barátokra is.
  • Ingyenes Company Care egészségcsomagot biztosítunk Neked!
  • Hosszú távú, stabil munka- és karrier lehetőséget kínálunk számodra a hazai biztosítási piac piacvezető cégcsoportján belül.
  • Könnyen megközelíthető és színvonalas munkavégzési hellyel szolgálunk a 3-as metró vonal mentén elhelyezkedő irodánkban.
  • Mert szívesen fogadjuk a pályakezdőket is, illetve azokat, akik iskola mellett szeretnének munkatapasztalatra szert tenni.

VÁRUNK A CSAPATUNKBAN, HA...
  • úgy érzed, hogy meggyőzően kommunikálsz
  • nem éred be a minimummal, mindig a legtöbbre törekszel
  • energikus vagy, és szeretsz újat tanulni
  • szeretsz emberekkel foglalkozni
  • vállalod a váltott hetes munkarendet
  • csapatjátékosnak tartod magad, hiszen sokszor az egyén sikere a csapat sikerén át vezet
  • feladataidat megbízhatóan és precízen végzed

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület, Váci út 36-38.

Amennyiben a fentiek alapján csatlakozni szeretnél, az allas@genertel.hu e-mail címre küldött szakmai önéletrajzzal és kísérőlevéllel, melyben kérjük a munkakör és a fizetési igény megjelölését.

Önéletrajzának megküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy az önéletrajzában megadott adatokat a Generali Biztosító Zrt. (székhelye: 1066 Budapest, Teréz körút 42-44.) kezelje, abból a célból, hogy az Ön végzettségének és érdeklődési körének leginkább megfelelő álláslehetőségről értesítse, Önnel időpontot egyeztessen, továbbá abból a célból is, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni, a fenti e-mail címre történő elektronikus levél megküldése útján. Hozzájárulásának a visszavonását követően Társaságunk a fenti célból Önt nem keresi meg a továbbiakban.
Az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvényben (a továbbiakban: Infotv.) előírt kötelezettségünknek megfelelően tájékoztatjuk, hogy az adatkezelés jogalapja az Ön hozzájárulása, amely hozzájárulást Ön az önéletrajzának a fenti címre történő megküldésével adja meg. Az adatok kezelésére, feldolgozására Társaságunk, a Generali Biztosító Zrt. jogosult. Tájékoztatjuk, hogy a megküldött önéletrajzának adatait, annak teljes tartalmát bizalmasan kezeljük, harmadik személynek az Ön tudta és beleegyezése nélkül információt nem szolgáltatunk ki Önről, azokat kizárólag Társaságunk emberi erőforrás osztályának a munkatársai, valamint az esetleges álláslehetőséggel kapcsolatban érintett vezetői ismerhetik meg.
Ön bármikor tájékoztatást kérhet személyes adatainak a kezeléséről, továbbá kérheti személyes adatainak helyesbítését, zárolását, törlését. Mindezeken túlmenően, Ön tiltakozhat személyes adatainak a kezelése ellen, illetve jogainak a megsértése esetén Ön jogosult bírósághoz fordulni, illetve a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság felé bejelentéssel élni.
Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk az Ön adatait az Infotv. 6.§ (5) bekezdése alapján, esetleges jogos érdekének az érvényesítése céljából, a magyar polgári jog szabályai szerinti általános elévülési időn belül (5 évig) kezeli. Az ötödik év elteltével az Ön adatait adatbázisunkból véglegesen és visszavonhatatlanul töröljük.